Sukursime jūsų verslo korporatyvinį stilių.

Verslo veidas yra ne tik žmonės, kurie jį kuria, bet ir eilė mažų detalių. Kaip jus mato žmonės, kurie nežino jūsų pavadinimo? Kaip jūsų logotipas atrodo žmogui, kuris neskiria spalvų? Kokios spalvos darbo rūbus turėtų nešioti jūsų darbuotojai, kad išlaikytų vientisą korporatyvinį stilių? Kokie grafiniai elementai leidžia suprasti, kad tai būtent jūs, o ne kitas prekės ženklas?

Logotipas, vizitinės kortelės, interneto puslapis, reklaminiai leidiniai ir kiti vizualiniai rinkodaros elementai gali būti kuriami skirtingų dizainerių skirtingose šalyse, tačiau visi jie turi laikytis vientiso korporatyvinio stiliaus ir griežtų reikalavimų.

Mes esame tie, kurie sukuria jūsų korporatyvinį stilių, parašo visas taisykles, kaip turi ir gali būti naudojama jūsų grafinė medžiaga.

Korporatyvinio stiliaus kūrimas – ne vieno žmogaus darbo rezultatas. Dirba visa komanda itin patyrusių savo srities specialistų: dizaineriai, kūrybininkai, reklaminių tekstų kūrėjai (copywriteriai), UX specialistai, rinkodaros specialistai, reklamos profesionalai. Visi šie žmonės ne vienerius metus kuria ir populiarina tarptautinius prekės ženklus, todėl puikiai išmano, kaip sukurti tobulą korporatyvinį stilių, atitinkantį šiuolaikinę verslo aplinką ir patinkantį šiuolaikinei auditorijai.

Korporatyvinio stiliaus kūrimo procesas vyksta 3 etapais:

1.

Užsakovo poreikių išsiaiškinimas, vizijos ir tikslų nustatymas;

2.

Rinkos, auditorijos ir konkurentų analizė;

3.

Gerai išanalizuotos auditorijos ir rinkos;

 

Po šio etapo seka korekcijos ir darbas su klientu, kuris turi priprasti prie naujo korporatyvinio stiliaus, su juo susidraugauti. Kartais šis momentas būna keblus, todėl dedamos visos pastangos, kad korporatyvinis stilius būtų pristatytas vengiant streso ir perdėtų emocijų.

Mes mylime tai, ką darome, nes darome tai tikrai gerai.

Susisiekite jau dabar ir aptarsime visas korporatyvinio stiliaus kūrimo detales ir kainas.