Teigiamas atsiliepimas apie jūsų verslą žiniasklaidoje, žurnalistų nuolatos klausinėjamas jūsų įmonės vadovas, naujiena, kurioje cituojamas jūsų pranešimas žiniasklaidai, yra viena iš geriausių reklamos formų. Bet kaip patraukti žiniasklaidos dėmesį? Yra tikrai ne vienas būdas...

Užsiimame tvariais ryšiais su visuomene .

Ryšiai su visuomene yra labai reikalinga ir naudinga paslauga bet kuriam verslui. Visos įmonės vystosi, tobulėja, pradeda įdomias partnerystes, dalyvauja įvairiuose renginiuose, veiklose. Visa tai reikia paviešinti plačiajai visuomenei. Čia parašyti naujieną į savo įmonės interneto svetainę nepakanka. Reikia, kad tą naujieną pamatytų kuo daugiau žmonių.

RsV – tai komunikacija su tam tikromis visuomenės grupėmis. Dėl to suskirstėme savo paslaugas į kelias sritis:

  • Finansinė komunikacija;
  • Interaktyvi komunikacija;
  • Korporatyvinė komunikacija;
  • Krizių komunikacija;
  • Rinkodaros komunikacija.

Kiekvienoje srityje darbuojasi patyrę komunikacijos specialistai, kuruojantys tik savo sritį, todėl sukaupę nemažą žinių bagažą. Štai finansinės komunikacijos specialistai yra pasiruošę informuoti visuomenę apie finansų rinkoje vykstančias naujienas, fintech sektorių visame pasaulyje, startuolių pastangas tobulėti ir gauti didesnį finansavimą, akcijų biržos plonybes ir kitas finansų temas.

Interaktyvios komunikacijos specialistai dirba su socialiniais tinklais ir naujausiomis technologijomis, kad taip pasiektų jaunus ir veržlius žmones, kurie savo informacijos šaltinius pasirenka patys.

Korporatyvinė komunikacija – solidi ir rimta informacija iš valdybos posėdžių apie verslo plėtros galimybes, metinės ataskaitos, įmonių susijungimus, reorganizavimus ir kitus korporatyvinius klausimus.

Krizių komunikacijos specialistai yra pasiruošę bet kada reaguoti į įvykusias krizes tam tikrose įmonėse, kai vartotojai būna nepatenkinti paslaugomis ar įvyko dideli sutrikimai. Kartais krizių komunikacijos ekspertams tenka gesinti gaisrus ir po neatsakingų vadovų ar kitų darbuotojų pareiškimų žiniasklaidai.

Rinkodaros komunikacija apima reklamos ir rinkodaros sritis, kurios yra itin reiklios tiksliai informacijai. Eiliniai RsV triukai šiai auditorijai neveikia, todėl reikia itin daug pastangų ir originalių idėjų, norint paskleisti tam tikrą informaciją viešai.

Dirbame su viso pasaulio verslais ir įmonėmis, nes verslas jau dabar yra globalus.

Susisiekite su mumis jau dabar – mums bus garbė jums pristatyti savo idėjas ir pasaulėžiūrą bei konkrečius planus, kaip jūsų įmonė turėtų komunikuoti su visuomene.