Legaliai „apsimetame“ Jumis ir administruojame socialinius tinklus Jūsų vardu .

Teikiame kokybiškas socialinių tinklų administravimo ir turinio kūrimo paslaugas.

Socialinių tinklų administravimas tikrai NĖRA juokų darbas, kaip dar daug kas įsivaizduoja. Parašai žinutę Facebooke, įkeli nuotrauką į Instagramą, pasidalini nuoroda LinkedIne ir... Po to turėtų ateiti kone milijonas lankytojų, o Jūsų pardavimai šoktelėti į aukštumas per artimiausias dvi dienas. Deja, bet realybė kiek kitokia... O kartais net ir priešinga siekiamam rezultatui. Neatsargus žodžių parinkimas gali padaryti milžinišką žalą prekės ženklo reputacijai. Vėliau pasekmes šalinti gali tekti labai ilgai.

Dėl to rekomenduojame socialinių tinklų administravimą patikėti profesionalams, kurie tai daro kiekvieną dieną, žino viską apie socialinius tinklus ir jų auditorijas ir gali tinkamai komunikuoti socialinėje erdvėje.

Esame profesionalūs socialinių tinklų administratoriai. Socialiniuose tinkluose darome praktiškai viską.

Daugelis rinkodaros specialistų apie socialinius tinklus kalba lyg tai būtų kažkas antgamtiško ir dieviško, tačiau kartais sunku suprasti, kas tai yra. Mes einame kitu kelio ir savo klientams visada paaiškiname, ką konkrečiai darome su JŲ socialiniais tinklais:

  • Kliento vardu sukuriame socialinių tinklų paskyras. Ne visur, bet kur reikia. Paskyras apipavidaliname tinkamai – pateikiame reikalingą informaciją, kontaktinius duomenis, reikalingos vaizdinės medžiagos.
  • Sukuriame aiškų planą, kaip komunikuosime socialiniuose tinkluose, kuriems teiksime pirmenybę, kokią auditoriją bandysime pasiekti, kokį turinį kursime, kokiu turiniu dalinsimės ir t.t. Kiekvienam klientui sudaroma individuali strategija.
  • Kuriame turinį socialiniams tinklams. Vienur tai vienas neilgas sakinys, kitur – sudėtingas infografikas ar net video klipas. Turime patikimus turinio kūrėjus, kurie gali pasirūpinti tekstais, iliustracijomis ir kita vaizdo medžiaga.
  • Organizuojame sekėjų ir auditorijos didinimo akcijas, konkursus.
  • Planuojame ir įgyvendiname virusines rinkodaros kampanijas.
  • Bendraujame su klientų paskyrų sekėjais komentaruose ir per susirašinėjimo programėles, padedame gauti rūpimus atsakymus į visus klausimus.
  • Bendraujame su socialinių tinklų „influenceriais“, kurie galėtų prisidėti prie efektyvių rinkodaros kampanijų.
  • Analizuojame kiekvienos žinutės auditoriją, pasiekiamumą ir įtaką pardavimams ar prekės ženklo populiarumui.
  • Padedame sutvarkyti apleistą komunikaciją socialiniuose tinkluose, taip pat valdome įvairius kilusius konfliktus socialinėje erdvėje tarp kliento darbuotojų ir paskyrų sekėjų.

Ką tuo metu darote Jūs?

Patikite visą komunikaciją mūsų specialistams, tačiau visada atsiliepiate el. paštu, kai reikia specifinės informacijos, kuria Jūsų vardu dalinamės socialinėje erdvėje. Jums nebereikia rūpintis ir gaišti laiko socialiniams tinklams. Visa tai padarome mes, Jums tik lieka stebėti puikiais rezultatais.

Kaip galėtume padėti būtent Jums? Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarsime visas bendradarbiavimo detales ir kainas.