Mums patinka, tai, ką darome! Sukursime jūsų interneto svetainę, kuri padės jūsų veiklai augti .

Kiekvienos interneto svetainės kūrimas – didelis iššūkis ne tik kūrėjams, bet ir užsakovams. Tai nemažai laiko, skirto ne tik kūrybiniam procesui, bet ir kantriam detalių derinimui ir išpildymui. Interneto svetainių kūrimo procesą pakėlėme į naują lygį – puslapius kuriame lyg sau, todėl jaučiame didžiulį pasitenkinimą ir malonumą, tikime tuo, ką darome ir dėl to rezultatas pranoksta visus lūkesčius.

JŪS ...

... norite, kad interneto svetainė pasiektų tam tikrus tikslus, pristatytų jūsų verslo specifiką ar net parduotų paslaugas ar prekes.

Tikite, kad teisingai ir solidžiai sukurtas tinklalapis tinkamai reprezentuoja jūsų prekės ženklą ir padeda jūsų potencialiems klientams daugiau sužinoti apie jus ir jūsų verslo galimybes spręsti tam tikras problemas.

Pageidaujate šiuolaikiškos, su naujausiomis technologijomis „draugaujančios“ ir paieškose randamos interneto svetainės. Ji turėtų visada veikti, informuoti lankytojus apie jūsų darbo laiką, kontaktus ir produktus bei paslaugas.

Norite, kad jūsų interneto svetainė dirbtų it reklamos vadybininkas, siūlantis jūsų parduodamas prekes ir paslaugas bei skleidžiantis gerus atsiliepimus apie jūsų veiklą. Ir taip 24/7/365...

MES ...

... norime padėti jūsų verslui augti internete, nes puikiai suprantame, kad nuo kokybiškos, išvaizdžios ir technologiškai tvarkingos svetainės priklauso jūsų verslo sėkmė.

Dirbame tik su naujausiomis technologijomis ir madomis, kurios ir taip yra linkusios gana drastiškai keistis kas 5 metus.

Turime pakankamai patirties, kad iš karto pamatytume, kokie interneto rinkodaros ir turinio sklaidos būdai yra priimtiniausi būtent jums. Pagal tai ir kuriame svetaines – jos turi dirbti, o ne tapti dar vienomis išlaikytinėmis...

Parenkame tinkamiausią dizainą, suplanuojame programavimo darbus taip, kad rezultatas būtų pasiektas kaip įmanoma operatyviau. Mums patinka drąsiai priimti iššūkius, juos įveikti ir ieškoti naujų.

Visada atsižvelgiame į savo klientų norus, viltis ir galimybes, net ir tais kartais, kai jie tarpusavyje nelabai dera. Visada ieškome optimalių sprendimų.

Kodėl JŪS ir MES turėtume bendradarbiauti ?

Suprantame, kad interneto svetaines kuria daugybė įmonių ir pavienių specialistų. Esame net matę, kai patys užsakovai, nebūdami šios srities specialistai, patys susikūrė įspūdingas interneto svetaines. Bet kokia kaina?

Interneto svetainių kūrimas reikalauja nemažai resursų:

  • Laiko, kurį gaištame derindami smulkiausias detales, kurios dažnai net nebūna pastebimos galutinėje tinklalapio versijoje.
  • Žmonių, nes prie interneto tinklalapių dirba ne tik užsakovai, bet ir projektų vadovai, dizaineriai, programuotojai, tekstų kūrėjai, UX specialistai, vertėjai, SEO specialistai, rinkodaros konsultantai, duomenų analitikai, vaizdo klipų ir animacijos kūrėjai, testuotojai, sistemų administratoriai ir dar keletas skirtingų profesijų atstovų.
  • Nervų, nes kartais suvaldyti visus aukščiau minėtus interneto projekto dalyvius yra labai didelis iššūkis.
  • Patirties, kuri užtikrina, kad kiekviena interneto svetainė atrodys profesionaliai ir funkcionuos taip, kaip turėtų.
  • Pinigų, kurie turi būti mokami visiems projekte dalyvaujantiems specialistams.

Mūsų tikslas – kaip įmanoma optimaliau apsieiti su visais šiais resursais. Per ilgus darbo metus pastebėjome, kad projektas užbaigiamas greičiau, kai visi jame dirbantys žmonės myli savo darbą ir ateina į jį kaip į šventę. Dėl to stengiamės viską padaryti gerai, lyg darytume sau.

Štai kodėl jūs ir mes turime bendradarbiauti – kad visas kūrimo procesas būtų sklandus ir efektyvus.

Susisiekite su mumis jau dabar – aptarsime jūsų poreikius ir svetainių kūrimo kainas.